Over

Missie

Als architecten willen we ons onderscheiden door het aanbieden van een allesomvattende dienstverlening en permanente ondersteuning van de bouwheer gedurende het volledige bouwproces. De noden en wensen van de bouwheer worden, na overleg en analyse, vertaald naar een op maat gemaakt bouwprogramma.

Bouwcoördinatie, budgetbeheer, flexibiliteit en doorgedreven werftoezicht garanderen de realisatie van wat in het bouwprogramma vooropgesteld werd. Functionaliteit en schoonheid van de architectuur zijn kembegrippen. Beide worden continu intern geëvalueerd en aan elkaar teruggekoppeld. Zo wordt een gebouw ontwikkeld waarin kwaliteit en esthetiek intens voelbaar zijn en  bijdragen tot een harmonische leef- en/of werkomgeving.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom Adins

Zaakvoerder
architect
Tel: 032 496 28 20 32
tom@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luc Van Looveren

Zaakvoerder
architect
Tel: 032 496 22 24 40
Luc@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Bart Looman

ir.architect
bart@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Annelies Van Alboom

architect
annelies@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melpomeni Exarchou

architect
melpomeni@adins-vanlooveren.be

 

Tom Declercq

ir.architect
tom.declercq@adins-vanlooveren.be

 

Jorne de Mare

ir.architect
jorne@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

Stef Vermeire

ir.architect
stef@adins-vanlooveren.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emile Wiseur

architect
emile@adins-vanlooveren.be

 

Adins Van Looveren Architecten